Priekšējo lukturu LED spuldzes LED HEADLIGHT

There are no translations available.

DG LED  headlight

 


Hsenona spuldzes un pārveidotāji

1. Izgatavošanā izmantoti visjaunākie un augstas kvalitātes elektroniskās komponentes. (TDK kondensatori, EMC komponentes,125°C starta kondensators, CANBUS, Philips Triode)

Gaismas iekārtas ar drošu veiktspēju, stabilitāti un sākotnējā transportlīdzekļa elektroenerģijas sistēmu saskaņā ar starptautiskajām tiesību normām attiecībā uz automobiļu apgaismojuma līdzsvaru.

2. Ekonomiska jauda: tikai 35W, parastajām spuldzēm, 45% ilgāks kalpošanas laiks, bez kvēldiega, tikai gaisma no gāzizlādes, un jauns darbmūžs līdz 3000 stundām, desmit reizes lielāks nekā parastajām kvēldiegu gaismām.

3. Daudzreiz lielāks komforts: Tas ir trīs reizes lielāks, nekā tas ir kopīgs spuldzes, un vairāk jūs izmantojat vairāk spilgtu gaismu, tuvāk dienas vidus saules gaismas krāsas, atbilstoši koncentrējot spēcīgāk uzlabo satiksmes drošību.

4. Ūdensizturīgs, putekļus necaurlaidīgs, automātiskā reversās sprieguma aizsardzības kontrole, iekārtas radio bez traucējumiem.

5. Ātrs starta laiks: 0,8 sekundes, lai sasniegtu 20% spilgtumu, 4 sekundes, lai sasniegtu vairāk nekā 80% no nominālā spilgtuma.

6. Augstu drošības līmeni: pasargās negadījumā, stabilizators augsta uztveršanas ķēdes atslēgšanas aizsardzība, lai nodrošinātu drošību.

7. Pārsprieguma aizsardzības, bez slodzes aizsardzības, īssavienojumu aizsardzība.

8. Viegla uzstādīšana: Produkts enerģiju taupošs, vides aizsardzība, vienkārša uzstādīšana, nemainot oriģinālo detaļu auto vai traktortehnikai, tikai ievieto ksenona lampas sākotnējā lampas caurumā un nofiksē, fiksēto balastu pievienojiet strāvas vadam un sāc lietot.

9. Pie mums tikai mazākie un vismazākie pārveidotāju bloki.